Sempozyuma Davet

 

III.ULUSLARARASI PROSES GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU  

18-19 Eylül 2018

WOW KONGRE MERKEZİ

 

ÖNLEM Dergisi, Proses Güvenliği alanında düzenlediği uluslararası sempozyumlar ile hem Türkiye’de hem de uluslararası Proses Güvenliği camiasında takip edilen etkinliklere imza attı. Proses Güvenliğinin hayati önem taşıdığı sektör temsilcilerinin desteklediği ve bizzat içinde yer aldığı düzenleme ve danışma kurulları ile hem akademik düzey hem de uygulamanın dil birliğini sağladı.

 

SEVESO süreçlerinde yeni gelişmelerin yaşandığı bu günlerde, Proses Güvenliğini etraflıca tartışabileceğimiz ve aynı zamanda kişisel gelişimize katkı yapacak kuvvetli bir eğitim işlevi de görecek 3. Sempozyumumuzu 18 -19 Eylül tarihlerinde düzenliyoruz.

 

Bu sene, ST Alternatif organizasyonunda düzenlenen 3. Proses Otomasyonu Zirve ve Sergisi ile işbirliği yaparak etkinliklerimizi birleştirdik.  Bu güç birliğinin yarattığı sinerji sonucu ulusal ve uluslararası Proses Güvenliği ve Proses Otomasyonu camiasının kalbi 18-19 Eylül 2018 tarihlerinde WOW Kongre Merkezi'nde atacak.

 

Proses güvenliği alanında akademik ve uygulamaya dönük bilgilerin harmanlandığı, etkin isimlerin yeterli sürelerle bilgilerini aktardığı, sektör temsilcisi kurumların desteklediği III. Uluslararası Proses Güvenliği Sempozyumu’nda

 

  • SEVESO 3 Direktifinin etkileri ve uygulamaları.  
  • Türkiye için uygun tehlike ve risk analizleri
  • Siber güvenlik ve proses güvenliği
  • ATEX uygulamaları
  • Proses güvenliğinde tamamlayıcı uygulamalar
  • Güvenli fabrika tasarımı

 

Konuları öne çıkacak. Ulusal ve uluslararası camianın önde gelen isimlerinin katıldığı sempozyumumuzda görüşmek üzere.

 

III. Uluslararası Proses Güvenliği Sempozyumu Düzenleme Kurulu

 

 

 


18-19 Eylül 2018

WOW KONGRE MERKEZİ

İletişim
Düzenleyen Kuruluş
Telefon : +90 212 519 86 30
E-mail : info@prosesguvenligi.org